Biz kimiz?

Voissy, her yaştan ve meslekten internet kullanıcılarının oluşturduğu bir topluluktur. Voissy üyeleri, ücretli anketlere katılarak seslerini duyurmaya ve kendilerini ifade etmeye çalışırlar. Voissy Panel, üyelerinin ilgilerini çeken tüm sektörler hakkındaki izlenimlerini paylaşmalarına ve para kazanmalarına olanak tanır.

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok marka, şirket ve kuruluş, geliştirdikleri ürünleri ve bunları nasıl pazarlayacaklarını şekillendirmek için sürekli olarak sizin gibi insanların görüşlerine başvuruyor. Beklentilerinizi daha iyi karşılamak için onlara güvenilir bilgiler sağlamak üzere çevrimiçi anketlere katılmanıza güveniyorlar.

Toplum üyelerimizin seslerini, önceliklerini ve fikirlerini yakalamayı amaçlıyoruz, böylece dünya liderleri dünya için yeni kalkınma gündemini belirleme sürecine başlarken bilgilendirilebilirler.

Nasıl çalışıyor?

Voissy topluluğuna katılın

Sesinizi güçlendirmek ve dünyanızı iyileştirmek istiyorsanız topluluğumuza katılın. Anketleri doldurarak kendinizi ifade etme ve farklı ürün ve hizmetlerle ilgili görüşlerinizi paylaşma fırsatı bulacak ve ödüllendirileceksiniz. Voissy üyeliği ücretsiz ve yükümlülüksüzdür ve herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Üyeler tarafından sağlanan tüm bilgiler Veri Koruma Yasası'nın katı kurallarına uygun olarak işlenmektedir. Kayıt sırasında size 300 puan sunuyoruz.

Anketlere Yanıt Verme

Topluluğumuza kaydolarak, doğrudan üye alanınıza giriş yaparak veya e-posta ile gönderilen bir davetiye yoluyla Voissy tarafından sunulan ücretli anketlere erişim kazanırsınız. İstediğiniz zaman ve anonim olarak katılabilirsiniz. Profilinizdeki anketleri doldurarak, size uygun anketlere seçilme ve bunları eksiksiz yanıtlama şansınız artacak, ayrıca sizin için önemli olan ürün ve hizmetleri dönüştürme ve geliştirme gücüne sahip olacaksınız. Katkılarınız için Voissy size ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Anketler yaş, sosyal geçmiş ve becerilerden bağımsız olarak herkese açıktır.

Ödül almak

Zamanınız ve görüşleriniz değerli olduğu için, bir anketi her tamamladığınızda ödüllendirileceksiniz. Puan şeklinde ödüller alacaksınız. Yeterince puan biriktirdiğinizde, bunları PayPal üzerinden nakit ödemeye, Amazon hediye çeklerine ve diğer harika ödüllere dönüştürebilirsiniz. Ne kadar çok katılırsanız, o kadar çok kazanırsınız.

Sözünüzü söyleyin! Bakış açılarınızı paylaşın!