Kes me oleme?

Voissy on igas vanuses ja igas ametis olevate internetikasutajate kogukond. Voissy liikmed püüavad oma häält kuuldavaks teha ja sõna sekka öelda, osaledes tasulistes küsitlustes. Voissy paneel võimaldab oma liikmetel jagada oma muljeid kõigis neid huvitavatest sektoritest ja teenida raha.

Paljud kaubamärgid, ettevõtted ja organisatsioonid üle maailma otsivad pidevalt teie-suguste inimeste arvamusi, et kujundada tooteid, mida nad arendavad ja kuidas nad neid turustavad. Nad loodavad, et te vastate veebiküsitlustele, et anda neile usaldusväärset teavet, et nad saaksid paremini vastata teie ootustele.

Meie eesmärk on jäädvustada meie kogukonna liikmete hääl, prioriteedid ja arusaamad, et maailma juhid oleksid teadaolevalt kaasatud maailma uue arengukava määratlemise protsessi.

Kuidas me töötame?

Liitu Voissy kogukonnaga

Kui tahad anda oma sõnale jõudu ja parandada oma maailma, siis liitu meie kogukonnaga. Teil on võimalus väljendada ennast ja jagada oma arvamust erinevate toodete ja teenuste kohta, täites küsitlusi, kui soovite ja anonüümselt, ning teid premeeritakse. Teie Voissy liikmelisus on tasuta ja kohustusteta ning te võite selle igal ajal tühistada. Kogu liikmete esitatud teavet töödeldakse vastavalt rangetele andmekaitse-eeskirjadele. Pakume teile registreerimisel 300 punkti.

Võtke osa küsitlustest

Meie kogukonnaga liitumisel pääsete Voissy's pakutavatele tasulistele küsitlustele ligi otse, sisenedes oma liikmespiirkonda või e-posti teel saadetud kutse kaudu. Võite osaleda igal ajal anonüümselt. Kui täidate oma profiili, on suurem tõenäosus, et teid valitakse osalema ja vastama teile sobivatele uuringutele. Samuti on teil võimalik muuta ja parandada tooteid ja teenuseid, mis on teile olulised. Oma panuse eest annab Voissy teile võimaluse teenida preemiaid.

Saa tasu

Kuna teie aeg ja arvamus on väärtuslikud, premeeritakse teid iga kord, kui vastate täielikult küsitlusele. Saate preemiaid punktide kujul. Kui olete kogunud piisavalt punkte, võite need konverteerida sularahaks PayPali, Amazoni kinkekaartide ja muude suurepäraste preemiate kaudu. Mida rohkem osalete, seda rohkem teenite.

Räägi! Jagage oma teadmisi!