Kas mēs esam?

Voissy ir visu vecumu un profesiju interneta lietotāju kopiena. Voissy dalībnieki cenšas izteikt savu viedokli un izpausties, piedaloties apmaksātās aptaujās. Voissy panelis ļauj tā dalībniekiem dalīties ar savām domām par visām viņus interesējošām jomām un nopelnīt naudu.

Daudzi zīmoli, uzņēmumi un organizācijas visā pasaulē nepārtraukti meklē tādu cilvēku kā jūs viedokļus, lai veidotu produktus, ko tie izstrādā, un to, kā tos pārdod. Viņi paļaujas uz jūsu atbildēm tiešsaistes aptaujās, lai iegūtu ticamu informāciju, kas ļautu labāk apmierināt jūsu vēlmes.

Mūsu mērķis ir apkopot mūsu kopienas locekļu viedokļus, prioritātes un idejas, lai pasaules līderi, uzsākot jaunās pasaules attīstības programmas izstrādes procesu, būtu informēti.

Kā tas darbojas?

Pievienojieties Voissy kopienai

Ja vēlies stiprināt savu balsi un uzlabot savu pasauli, pievienojies mūsu kopienai. Jums būs iespēja paust savu viedokli un dalīties viedoklī par dažādiem produktiem un pakalpojumiem, aizpildot aptaujas, un jūs par to saņemsiet atlīdzību. Dalība Voissy ir bez maksas un bez saistībām, un to var atcelt jebkurā laikā. Visa dalībnieku sniegtā informācija tiek apstrādāta saskaņā ar stingriem Datu aizsardzības likuma noteikumiem. Reģistrējoties mēs jums piedāvājam 300 punktus.

Atbildes uz aptaujām

Reģistrējoties mūsu kopienā, jūs iegūstat piekļuvi Voissy piedāvātajām maksas aptaujām, vai nu tieši pieslēdzoties dalībnieka zonai, vai arī saņemot uzaicinājumu pa e-pastu. Jūs varat piedalīties, kad vien vēlaties, un anonīmi. Aizpildot sava profila aptaujas, jums būs lielākas iespējas tikt izraudzītam dalībai jums piemērotākajās aptaujās un pilnvērtīgi uz tām atbildēt, kā arī jums būs iespēja pārveidot un uzlabot jums svarīgus produktus un pakalpojumus. Par jūsu ieguldījumu Voissy sniedz jums iespēju nopelnīt balvas. Aptaujās var piedalīties ikviens neatkarīgi no vecuma, sociālās izcelsmes un prasmēm.

Balvu saņemšana

Tā kā jūsu laiks un viedoklis ir vērtīgs, jūs saņemsiet atlīdzību par katru reizi, kad aizpildīsiet aptauju. Jūs saņemsiet atlīdzību punktu veidā. Kad būsiet sakrājis pietiekami daudz punktu, tos varēsiet pārvērst naudā, izmantojot PayPal, Amazon dāvanu kuponus un citas lieliskas balvas. Jo vairāk piedalāties, jo vairāk vinnēsiet.

Paužiet savu viedokli! Dalieties ar savu viedokli!