Kas mes esame?

"Voissy" - tai įvairaus amžiaus ir įvairių profesijų interneto naudotojų bendruomenė. "Voissy" nariai siekia, kad jų balsas būtų išgirstas ir išreikštas dalyvaujant mokamose apklausose. Voissy grupė leidžia savo nariams dalytis įspūdžiais apie visus juos dominančius sektorius ir užsidirbti pinigų.

Daugelis prekių ženklų, įmonių ir organizacijų visame pasaulyje nuolat ieško tokių žmonių kaip jūs nuomonės, kad galėtų formuoti savo kuriamus produktus ir jų pardavimo būdus. Jie pasikliauja jūsų atsakymais į internetines apklausas, kad gautų patikimos informacijos ir galėtų geriau patenkinti jūsų lūkesčius.

Siekiame užfiksuoti mūsų bendruomenės narių balsą, prioritetus ir įžvalgas, kad būtų žinoma, jog pasaulio lyderiai dalyvauja naujos pasaulio vystymosi darbotvarkės nustatymo procese.

Kaip mes dirbame?

Prisijunkite prie Voissy bendruomenės

Jei norite suteikti stiprybės savo žodžiui ir pagerinti savo pasaulį, prisijunkite prie mūsų bendruomenės. Turėsite galimybę išreikšti save ir pasidalyti savo nuomone apie įvairius produktus ir paslaugas anonimiškai pildydami apklausas, kada panorėsite, o už tai būsite apdovanoti. Jūsų narystė "Voissy" yra nemokama ir neįpareigojanti, ją galite bet kada nutraukti. Visa narių pateikta informacija tvarkoma laikantis griežtų duomenų apsaugos teisės aktų taisyklių. Registruodamiesi siūlome 300 taškų.

Atlikite apklausas

Užsiprenumeravę mūsų bendruomenę, prie "Voissy" siūlomų mokamų apklausų prieisite tiesiogiai įėję į savo nario zoną arba gavę kvietimą el. paštu. Dalyvauti galite kada panorėję anonimiškai. Užpildę savo profilį turėsite didesnę tikimybę būti atrinkti dalyvauti ir atsakyti į jums tinkančias apklausas. Taip pat turėsite galimybę keisti ir tobulinti jums svarbius produktus ir paslaugas. Už jūsų indėlį "Voissy" suteikia jums galimybę gauti atlygį.

Gaukite atlygį

Kadangi jūsų laikas ir nuomonė yra brangūs, už kiekvieną kartą, kai išsamiai atsakysite į apklausos klausimus, būsite apdovanoti. Apdovanojimus gausite taškų pavidalu. Kai sukaupsite pakankamai taškų, galėsite juos iškeisti į pinigus per "PayPal", "Amazon" dovanų korteles ir kitus puikius apdovanojimus. Kuo daugiau dalyvausite, tuo daugiau uždirbsite.

Kalbėkite garsiai! Pasidalykite savo įžvalgomis!