Хто ми є?

Voissy - це спільнота інтернет-користувачів різного віку та всіх професій. Члени Voissy прагнуть бути почутими і висловити свою думку, беручи участь в оплачуваних опитуваннях. Панель Voissy дозволяє своїм членам ділитися враженнями про всі сфери, які їх цікавлять, і заробляти гроші.

Багато брендів, компаній та організацій по всьому світу постійно цікавляться думкою таких людей, як ви, щоб формувати продукти, які вони розробляють, і способи їх просування на ринку. Вони покладаються на ваші відповіді в онлайн-опитуваннях, які надають їм достовірну інформацію, щоб вони могли краще відповідати вашим очікуванням.

Ми прагнемо вловити голос, пріоритети та ідеї членів нашої спільноти, щоб світові лідери знали, що вони беруть участь у процесі визначення нового порядку денного розвитку світу.

Як ми працюємо?

Приєднуйтесь до спільноти Voissy

Якщо ви хочете надати силу своєму слову та покращити світ, приєднуйтесь до нашої спільноти. Ви матимете можливість висловити свою думку та поділитися нею про різні продукти та послуги, заповнюючи опитування, коли забажаєте, анонімно, і ви будете винагороджені. Ваше членство в Voissy є безкоштовним і без зобов'язань, і ви можете скасувати його в будь-який час. Вся інформація, надана учасниками, обробляється відповідно до суворих правил закону про захист даних. Ми пропонуємо вам 300 балів при реєстрації.

Проходьте опитування

Підписавшись на нашу спільноту, ви отримуєте доступ до платних опитувань, пропонованих на Voissy, безпосередньо увійшовши до свого кабінету учасника або отримавши запрошення, надіслане електронною поштою. Ви можете брати участь в опитуваннях анонімно в будь-який час.Заповнивши свій профіль, ви з більшою ймовірністю будете відібрані для участі в опитуваннях, які вам підходять. Ви також отримаєте можливість трансформувати та покращувати продукти та послуги, які мають для вас значення.За ваш внесок Voissy надає вам можливість отримати винагороду.

Отримайте винагороду

Оскільки ваш час і ваша думка є цінними, ви будете винагороджені кожного разу, коли повністю відповісте на опитування. Ви будете отримувати винагороду у вигляді балів. Коли ви накопичите достатню кількість балів, ви зможете конвертувати їх у гроші через PayPal, подарункові картки Amazon та інші чудові винагороди. Чим більше ви берете участь, тим більше ви заробляєте.

Висловіться! Поділіться своїми думками!