Kim jesteśmy?

Voissy to społeczność internautów w różnym wieku i o różnych profesjach. Członkowie Voissy dążą do tego, aby ich głosy były słyszalne i wyrażone poprzez udział w płatnych ankietach. Panel Voissy pozwala swoim członkom dzielić się wrażeniami na temat wszystkich sektorów, które ich interesują i zarabiać pieniądze.

Wiele marek, firm i organizacji na całym świecie nieustannie poszukuje opinii osób takich jak Ty, aby kształtować produkty, które opracowują i sposób ich wprowadzania na rynek. Liczą na to, że weźmiesz udział w ankietach online, które dostarczą im wiarygodnych informacji, aby lepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Naszym celem jest uchwycenie głosów, priorytetów i pomysłów członków naszej społeczności, tak aby światowi liderzy mogli być poinformowani, gdy rozpoczną proces ustalania nowej agendy rozwoju dla świata.

Jak to działa?

Dołącz do społeczności Voissy

Jeśli chcesz wzmocnić swój głos i poprawić swój świat, dołącz do naszej społeczności. Będziesz miał możliwość wyrażenia siebie i podzielenia się swoimi opiniami na temat różnych produktów i usług poprzez wypełnianie ankiet, a otrzymasz wynagrodzenie. Członkostwo w Voissy jest bezpłatne i niezobowiązujące i można z niego zrezygnować w dowolnym momencie. Wszystkie informacje przekazywane przez członków są przetwarzane zgodnie z surowymi zasadami ustawy o ochronie danych osobowych. Oferujemy Ci 300 punktów przy rejestracji.

Odpowiadanie na ankiety

Rejestrując się w naszej społeczności, uzyskujesz dostęp do płatnych ankiet oferowanych przez Voissy, bezpośrednio poprzez zalogowanie się do swojej strefy członkowskiej lub poprzez zaproszenie wysłane pocztą elektroniczną. Możesz wziąć udział, kiedy chcesz i anonimowo. Wypełniając ankiety w swoim profilu, będziesz miał większe szanse na to, że zostaniesz wybrany do wzięcia udziału w ankietach, które Ci odpowiadają i udzielenia na nie wyczerpujących odpowiedzi, będziesz miał również możliwość przekształcenia i ulepszenia produktów i usług, które są dla Ciebie ważne. Za swój wkład Voissy daje możliwość zdobycia nagród. Ankiety są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku, pochodzenia społecznego i umiejętności.

Otrzymywanie nagród

Ponieważ Twój czas i opinia są cenne, za każde wypełnienie ankiety zostaniesz nagrodzony. Otrzymasz nagrody w postaci punktów. Po zgromadzeniu wystarczającej liczby punktów, możesz je zamienić na gotówkę wypłacaną przez PayPal, bony upominkowe Amazon i inne wspaniałe nagrody. Im więcej uczestniczysz, tym więcej zarabiasz.

Wypowiedz się! Podziel się swoimi perspektywami!