Kto sme?

Voissy je komunita používateľov internetu všetkých vekových kategórií a všetkých profesií. Členovia Voissy sa snažia vyjadriť svoj názor a vyjadriť sa prostredníctvom účasti na platených prieskumoch. Panel Voissy umožňuje svojim členom podeliť sa o svoje dojmy zo všetkých odvetví, ktoré ich zaujímajú, a zarobiť peniaze.

Mnohé značky, spoločnosti a organizácie na celom svete neustále hľadajú názory ľudí, ako ste vy, aby mohli formovať produkty, ktoré vyvíjajú, a spôsob ich predaja. Spoliehajú sa na to, že budete odpovedať na online prieskumy a poskytnete im spoľahlivé informácie, aby mohli lepšie splniť vaše očakávania.

Naším cieľom je zachytiť hlas, priority a postrehy členov našej komunity, aby sa svetoví lídri vedeli zapojiť do procesu definovania novej rozvojovej agendy pre svet.

Ako pracujeme?

Pripojte sa ku komunite Voissy

Ak chcete dať silu svojmu slovu a zlepšiť svoj svet, pridajte sa k našej komunite. Budete mať možnosť vyjadriť sa a podeliť sa o svoje názory na rôzne produkty a služby vyplnením prieskumov, keď budete chcieť a anonymne, a budete odmenení. Vaše členstvo vo Voissy je bezplatné a nezáväzné a môžete ho kedykoľvek zrušiť. Všetky informácie poskytnuté členmi sa spracúvajú v súlade s prísnymi pravidlami zákona o ochrane údajov. Pri registrácii vám ponúkame 300 bodov.

Vykonajte prieskumy

Prihlásením sa do našej komunity získate prístup k plateným prieskumom ponúkaným na stránke Voissy priamo vstupom do členskej zóny alebo prostredníctvom pozvánky zaslanej e-mailom. Anonymne sa môžete zúčastniť, kedykoľvek budete chcieť. Vyplnením svojho profilu zvýšite pravdepodobnosť, že budete vybraní na účasť a budete odpovedať na prieskumy, ktoré vám vyhovujú. Budete mať tiež možnosť zmeniť a zlepšiť produkty a služby, ktoré sú pre vás dôležité. Za váš príspevok vám Voissy dáva možnosť získať odmeny.

Získajte odmenu

Pretože váš čas a váš názor sú cenné, budete odmenení za každé úplné zodpovedanie dotazníka. Odmenu získate vo forme bodov. Keď nazbierate dostatok bodov, môžete ich premeniť na hotovosť prostredníctvom služby PayPal, darčekových kariet Amazon a ďalších skvelých odmien. Čím viac sa zapojíte, tým viac zarobíte.

Vyjadrite sa! Podeľte sa o svoje postrehy!