Kdo jsme?

Voissy je komunita uživatelů internetu všech věkových kategorií a všech profesí. Členové Voissy se snaží, aby jejich hlas byl slyšet, a vyjadřují se k němu účastí v placených průzkumech. Panel Voissy umožňuje svým členům podělit se o své dojmy ze všech odvětví, která je zajímají, a vydělat si peníze.

Mnoho značek, společností a organizací po celém světě se neustále zajímá o názory lidí, jako jste vy, a snaží se tak formovat produkty, které vyvíjejí, a způsob, jakým je uvádějí na trh. Spoléhají na to, že jim díky vašim odpovědím v online průzkumech poskytnete spolehlivé informace, aby mohly lépe naplnit vaše očekávání.

Naším cílem je zachytit hlas, priority a postřehy členů naší komunity, aby bylo znát, že se světoví lídři podílejí na procesu definování nové rozvojové agendy pro svět.

Jak pracujeme?

Připojte se ke komunitě Voissy

Chcete dát sílu svému slovu a zlepšit svůj svět, připojte se k naší komunitě. Budete mít možnost vyjádřit se a podělit se o své názory na různé produkty a služby vyplněním dotazníků, kdykoli si budete přát a anonymně, a budete odměněni. Vaše členství ve Voissy je bezplatné a nezávazné a můžete ho kdykoli zrušit. Všechny informace poskytnuté členy jsou zpracovávány v souladu s přísnými pravidly zákona o ochraně osobních údajů. Při registraci vám nabízíme 300 bodů.

Provádění průzkumů

Přihlášením k naší komunitě získáte přístup k placeným průzkumům nabízeným na Voissy přímo vstupem do členské zóny nebo prostřednictvím pozvánky zaslané e-mailem. Anonymně se můžete zúčastnit, kdykoli budete chtít. Vyplněním svého profilu zvýšíte pravděpodobnost, že budete vybráni k účasti a budete odpovídat na průzkumy, které vám vyhovují. Budete mít také možnost měnit a zlepšovat produkty a služby, které jsou pro vás důležité. Za váš příspěvek vám Voissy dává možnost získat odměny.

Získejte odměnu

Protože váš čas a váš názor jsou cenné, budete odměněni pokaždé, když kompletně odpovíte na dotazník. Odměnu obdržíte ve formě bodů. Jakmile nasbíráte dostatek bodů, můžete je proměnit na peníze prostřednictvím služby PayPal, dárkových karet Amazon a dalších skvělých odměn. Čím více se zapojíte, tím více získáte.

Ozvěte se! Podělte se o své postřehy!